Редактор: Недко Петров
e-mail: [email protected]
Снимка Фейсбук, Александър Ненков
Един от силните хора в ГЕРБ изрази любопитно мнение как е можело да бъде избегната сегашната ситуация в България и захапа тънко държавния глава.
"Може и да не съм прав, но искам да споделя моето виждане, за събитията от днес:
Ако предишното редовно правителство си беше изкрало мандата докрай, без “Юмрука на Радев”, без т.н. “Национални възстания”, без умишленото дискредитиране и саботиране на всички държавни институции, може би нещата в момента щяха да изглеждат по-добре. Разрушеното доверие между хора, институции и политици направи така, че не голяма част от правителството се е карантинирало, а цялата държава! Вече никой на никого не вярва, а кризите все повече се задълбочават!", написа Александър Ненков в личния си профил във фейсбук.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Волейболистите гонят първа победа над Канада от 2022 г.
Дата: 27/06, 09:45
Откриват юбилейното издание на „Варненско лято“
Дата: 27/06, 09:37
Въвеждат нова задължителна ваксина за децата в България от 1 юли
Дата: 27/06, 09:31
The Telegraph: Без Крим Путин ще загуби войната
Дата: 27/06, 09:13
Татарова: Целта на отстраняването ми е свързана с опит за отнемане на два етажа от НДК
Дата: 27/06, 09:10