Редактор: Недко Петров
e-mail: [email protected]
Снимка Фейсбук, Александър Ненков
Един от силните хора в ГЕРБ изрази любопитно мнение как е можело да бъде избегната сегашната ситуация в България и захапа тънко държавния глава.
"Може и да не съм прав, но искам да споделя моето виждане, за събитията от днес:
Ако предишното редовно правителство си беше изкрало мандата докрай, без “Юмрука на Радев”, без т.н. “Национални възстания”, без умишленото дискредитиране и саботиране на всички държавни институции, може би нещата в момента щяха да изглеждат по-добре. Разрушеното доверие между хора, институции и политици направи така, че не голяма част от правителството се е карантинирало, а цялата държава! Вече никой на никого не вярва, а кризите все повече се задълбочават!", написа Александър Ненков в личния си профил във фейсбук.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Нов удар по амбициите на Англия и Томас Тухел
Дата: 27/06, 11:05
Гълъб Донев: Бюджет 2026 е бюджет на реалността, а истинските ни политики ще се видят през 2027 г.
Дата: 27/06, 10:56
Владислав Горанов: Очаквахме по-амбициозен бюджет
Дата: 27/06, 10:52
Посланикът на Италия: София и Рим имат общи ценности и голям потенциал за развитие
Дата: 27/06, 10:47
Тенчо Тенев за фаталната катастрофа с децата от „Славия“: Шофьорът е бил притиснат като в менгеме от мантинелата
Дата: 27/06, 10:34