Снимка Pixabay
Може да има бойкот на мерките. Днес се очаква извънредна среща на собствениците на нощни заведения, предаде NOVA. Поводът - новите мерки в София срещу разпространението на коронавируса. От полунощ на 27 януари се предвижда заведенията да работят до 22 часа. Капацитетът се ограничава до 50%.
В официална позиция от брашна обявиха, че изразяват „искрено недоумение от решението на правителството да остави без работа най-високо ваксинираната част от населението”.
Още миналата седмица собствениците обявиха, че ще бойкотират мерките и готвят протести.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Иран и САЩ се договориха за "пътна карта" към мирно споразумение
Дата: 22/06, 08:06
След два дни издирване: Куче насочило спасителите към тялото на изчезналата в Пирин туристка
Дата: 22/06, 07:56
Нова топлинна вълна залива Европа с рекордни температури за юни
Дата: 22/06, 07:50
Мъж загина при пожар в къщата си край Бургас
Дата: 22/06, 07:41
Египет обърна Нова Зеландия с три гола за едно полувреме и се класира за 1/16-финалите на Световното по футбол
Дата: 22/06, 07:37