Снимка Pixabay
Може да има бойкот на мерките. Днес се очаква извънредна среща на собствениците на нощни заведения, предаде NOVA. Поводът - новите мерки в София срещу разпространението на коронавируса. От полунощ на 27 януари се предвижда заведенията да работят до 22 часа. Капацитетът се ограничава до 50%.
В официална позиция от брашна обявиха, че изразяват „искрено недоумение от решението на правителството да остави без работа най-високо ваксинираната част от населението”.
Още миналата седмица собствениците обявиха, че ще бойкотират мерките и готвят протести.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
523 млн. лева стоят във Фонда за пътна безопасност, а жертвите на катастрофи растат
Дата: 22/06, 09:25
Търговски кораб, плаващ към Украйна, е бил поразен в Черно море при руска атака с дронове
Дата: 22/06, 09:141 Коментар
Десетки курсисти чакат дата за изпитите си от месеци заради липса на изпитващи в "Автомобилна администрация"
Дата: 22/06, 09:05
Без вода днес във Варна и региона
Дата: 22/06, 08:57
Кърк Хамет от Металика падна от сцената по време на концерт в Дъблин
Дата: 22/06, 08:53