Снимка Pixabay
Може да има бойкот на мерките. Днес се очаква извънредна среща на собствениците на нощни заведения, предаде NOVA. Поводът - новите мерки в София срещу разпространението на коронавируса. От полунощ на 27 януари се предвижда заведенията да работят до 22 часа. Капацитетът се ограничава до 50%.
В официална позиция от брашна обявиха, че изразяват „искрено недоумение от решението на правителството да остави без работа най-високо ваксинираната част от населението”.
Още миналата седмица собствениците обявиха, че ще бойкотират мерките и готвят протести.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Белгия спира влакове заради рекордни горещини
Дата: 22/06, 12:45
Над 7 пъти ръст на чуждите инвестиции за първите месеци в еврозоната
Дата: 22/06, 12:43
Почина Феим Чаушев
Дата: 22/06, 12:33
Ако сте здравноосигурен, имате право на безплатна медицинска помощ от общопрактикуващ лекар на морето
Дата: 22/06, 12:31