Снимка Булфото
Добра новина за най-голямото летище в България.
Летище София получи разрешение за изпълняване на директни полети до Съединените американски щати.
Това стана след като в средата на октомври 2021 г. екип от Департамента по вътрешна сигурност в Администрацията по сигурността на транспорта на САЩ бе на инспекция на летището, съобщиха от пресслужбата на аеропорта, пише Novini.bg.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Двама тийнейджъри пострадаха при инцидент с тротинетка в Ловеч
Дата: 22/06, 15:53
Фон дер Лайен към Стармър: Европейската и украинската сигурност са по-силни благодарение на теб. Благодаря ти, скъпи Кийр
Дата: 22/06, 15:45
Тълси Габард не твърди, че биолабораториите на САЩ са били "тайни" или "за разпръскване на заразени комари"
Дата: 22/06, 15:43
Официално: Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Дата: 22/06, 15:30
Няма заповед за арест на Невзоров, след като е бил разпитан от МВР и Прокуратурата
Дата: 22/06, 15:291 Коментар