Снимка Булфото
Добра новина за най-голямото летище в България.
Летище София получи разрешение за изпълняване на директни полети до Съединените американски щати.
Това стана след като в средата на октомври 2021 г. екип от Департамента по вътрешна сигурност в Администрацията по сигурността на транспорта на САЩ бе на инспекция на летището, съобщиха от пресслужбата на аеропорта, пише Novini.bg.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Димитър Тонев разтрогна договора си с Черно море
Дата: 22/06, 19:30
Двама чужденци починаха в Слънчев бряг
Дата: 22/06, 19:17
Александър Попов: Българската икономика е много лабилна от външни шокове
Дата: 22/06, 18:53
2 малки деца бяха открити мъртви в кола във Франция, обхваната от жегата
Дата: 22/06, 18:46