снимки "Петел"
Привърженици на основно на “Продължаваме промяната” и на ДБ се събраха днес до сградата на община Вана на демонстрация в подкрепа на правителството на Кирил Петков . Ден преди дебата по вота на недоверие срещу кабинета, те излязоха под наслова „Мафията вън!”.

Първоначалната идея проявата да бъде шествие не се изпълни, заради липса на уведомление до община Варна. Първото изказване пред събралите се около 150 варнеци беше на депутатът от ПП Антон Тонев.

След него поредица от граждани взеха думата, като един от тях призна, че е гласувал за Слави Трифонов и много го уважава, но не приема поведението на ИТН и напускането на коалицията, като ги определи като предателство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 00:10
Бойко Найденов: Завръщането на Невзоров предизвиква повече въпроси, отколкото дава отговори
Дата: 24/06, 00:00
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 23/06, 23:50
Водещите борсови индекси в Европа закриха деня със спадове
Дата: 23/06, 23:46
Щастливият Роналдо: Бог помага на тези, които работят усилено
Дата: 23/06, 23:32