Привърженици на ПП и ДБ излязоха във Варна в подкрепа на правителството


20/06/2022, 20:27

снимки "Петел"

Привърженици на основно на “Продължаваме промяната” и на ДБ се събраха днес до сградата на община Вана на демонстрация в подкрепа на правителството на Кирил Петков . Ден преди дебата по вота на недоверие срещу кабинета, те излязоха под наслова „Мафията вън!”.

Първоначалната идея проявата да бъде шествие не се изпълни, заради липса на уведомление до община Варна. Първото изказване пред събралите се около 150 варнеци беше на депутатът от ПП Антон Тонев.

След него поредица от граждани взеха думата, като един от тях призна, че е гласувал за Слави Трифонов и много го уважава, но не приема поведението на ИТН и напускането на коалицията, като ги определи като предателство.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 24/06, 16:30

Тройното убийство в Угърчин: Обвиняемият излязъл от затвора преди дни, правил опит да заличи следи
Дата: 24/06, 16:29

Гореща новина за автобуса на Спартак
Дата: 24/06, 16:25

Проф. Рачев: Жеги до 35 градуса идват към България
Дата: 24/06, 16:17

Съдът глоби директора на НДК Андрияна Татарова заради конфликт на интереси
Дата: 24/06, 16:152 Коментара

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия