Снимка Булфото
Войната по пътищата взе нова жертва.
Мъж е починал, а трима души са в тежко състояние след тежка катастрофа на главен път София–Варна, край село Голец, съобщиха от Центъра за спешна медицинска помощ в Ловеч.
Ранените са мъж, жена и дете, като те са откарани са в болница в Ловеч, пише dariknews.bg.
Движението в района на пътнотранспортното произшествие е спряно в двете посоки. Трафикът се осъществява през село Голец и се регулира от "Пътна полиция".
По първоначална информация са се ударила два автомобила. Починалият е на 63 години и е пътувал в едното превозно средство, а пострадалите- в другото, съобщиха от полицията.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Кола се запали в движение на Аспарухов мост
Дата: 22/06, 12:09
Токов удар рани две момчета, качили се на товарен вагон край ЖП гарата в Стара Загора
Дата: 22/06, 12:04
При мащабна операция на България и Румъния: Разбиха мрежа за измами с карти за гориво
Дата: 22/06, 11:49
БСК: Няма млади хора за кранисти, заварчици, механици и огняри
Дата: 22/06, 11:463 Коментара
Австрийски турист е в критично състояние след падане от стар зид във Велики Преслав
Дата: 22/06, 11:42