Снимка Булфото
Войната по пътищата взе нова жертва.
Мъж е починал, а трима души са в тежко състояние след тежка катастрофа на главен път София–Варна, край село Голец, съобщиха от Центъра за спешна медицинска помощ в Ловеч.
Ранените са мъж, жена и дете, като те са откарани са в болница в Ловеч, пише dariknews.bg.
Движението в района на пътнотранспортното произшествие е спряно в двете посоки. Трафикът се осъществява през село Голец и се регулира от "Пътна полиция".
По първоначална информация са се ударила два автомобила. Починалият е на 63 години и е пътувал в едното превозно средство, а пострадалите- в другото, съобщиха от полицията.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Кюстендил забрани с питейна вода да се поливат градини, мият улици, дворове и превозни средства
Дата: 22/06, 11:15
Един от най-известните руски журналисти почина, след като яде отровни гъби
Дата: 22/06, 11:07
Отстраненият от длъжност шеф във Варна: Службата по кадастър само регистрира имот, не установява законността
Дата: 22/06, 11:051 Коментар
Нахлуха в дома му и пребиха с метална тръба бай Иван Кръчмаря
Дата: 22/06, 11:011 Коментар
Арестуваха китайски шпионин в София
Дата: 22/06, 10:54