Снимка: Pexels
Национален протест на служителите на регионалните здравни инспекции ще се проведе у нас. Сред основните причини за това са ниското заплащане и несигурните условия на труд, съобщава БНТ.
Проява на недоволство ще има в РЗИ в Благоевград, където инспекторите ще носят протестни ленти, а в обедната си почивка ще излязат пред сградата на инспекцията.
Протест ще има и пред РЗИ-Добрич.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Буря потопи Лом
Дата: 23/06, 18:25
Испанската преса: Никола Цолов е потвърден за Формула 1 от 2027 г.
Дата: 23/06, 18:18
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Дата: 23/06, 18:141 Коментар
Частично възстановиха движението по АМ "Тракия" след задимяване заради пожар
Дата: 23/06, 18:05
Премиерът: Олег Невзоров съдейства за разкриване на незаконното строителство във Варна
Дата: 23/06, 18:021 Коментар