Снимка: Pexels
Национален протест на служителите на регионалните здравни инспекции ще се проведе у нас. Сред основните причини за това са ниското заплащане и несигурните условия на труд, съобщава БНТ.
Проява на недоволство ще има в РЗИ в Благоевград, където инспекторите ще носят протестни ленти, а в обедната си почивка ще излязат пред сградата на инспекцията.
Протест ще има и пред РЗИ-Добрич.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Столичната полиция задържа трима души непосредствено след обир в "Надежда"
Дата: 23/06, 19:19
България още не покрива условията за безвизови пътувания до САЩ
Дата: 23/06, 19:121 Коментар
Голям пожар в Обеля
Дата: 23/06, 18:57
Нови мазни петна изплуват на плажа край Варвара, както и при Синеморец
Дата: 23/06, 18:501 Коментар
Пожар гори край АМ "Хемус" до Девня
Дата: 23/06, 18:46