Снимка: Pexels
Национален протест на служителите на регионалните здравни инспекции ще се проведе у нас. Сред основните причини за това са ниското заплащане и несигурните условия на труд, съобщава БНТ.
Проява на недоволство ще има в РЗИ в Благоевград, където инспекторите ще носят протестни ленти, а в обедната си почивка ще излязат пред сградата на инспекцията.
Протест ще има и пред РЗИ-Добрич.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Щастиливият Роналдо: Бог помага на тези, които работят усилено
Дата: 23/06, 23:32
ООН евакуира 11 000 блокирани моряци в Ормузкия проток
Дата: 23/06, 23:21
Войните и климатичните бедствия оставят 100 милиона деца извън училище
Дата: 23/06, 23:08
Започва основен ремонт на над 29 км третокласни пътища в област Добрич, финансиран от ЕС
Дата: 23/06, 22:59
Мая Манолова: ЧСИ не трябва да се превръщат в колектори на частни дългове
Дата: 23/06, 22:47