Снимка Булфото, архив
Авария затвори Шести блок на АЕЦ "Козлодуй". Причината е появилия се снощи теч в охладителната система на генератора. Продължават да се правят тестове, които да установят причината, пише БГНЕС.
По предварителна информация става въпрос за технически проблем в неядрената част на системата. Днес се очаква диагностиката да покаже проблема, след което ще бъде изработен и план за отстраняването му. Системата ще бъде синхронизирана до 3 ноември.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Треньорът на България: Ние никога не се предаваме и сега не се предадохме
Дата: 24/06, 17:22
ЦСКА обяви новата си перла
Дата: 24/06, 17:17
Венци Стефанов: Почернени сме! Две наши деца загинаха на "Тракия", пометени от тир
Дата: 24/06, 17:10
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 17:10
Спартак привлече четвърти португалец
Дата: 24/06, 17:06