Снимка Булфото, архив
Авария затвори Шести блок на АЕЦ "Козлодуй". Причината е появилия се снощи теч в охладителната система на генератора. Продължават да се правят тестове, които да установят причината, пише БГНЕС.
По предварителна информация става въпрос за технически проблем в неядрената част на системата. Днес се очаква диагностиката да покаже проблема, след което ще бъде изработен и план за отстраняването му. Системата ще бъде синхронизирана до 3 ноември.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 24/06, 20:00
Дете е паднало в шахта в близост до комплекс "Червено знаме" в София
Дата: 24/06, 19:52
Обявиха къде ще спират тока във Варна и региона до 26 юни
Дата: 24/06, 19:47
Йотова: Достойните хора са тихи, но успехите им говорят шумно за тях
Дата: 24/06, 19:38