кадри: Бтв
В шоуто си тази вечер, Цитиридис покани последните две изгонени участнички от "Ергенът" - Мони и Милица.
Ето как се разви предаването:
Цитиридис: Милица, пушката от теб ли е?
_%20437x%20720.jpg)
Милица: „Не е за теб! Това е подарък от мен за мен, понеже, това е моят спомен от участието ми и от момичетата.
Цитиридис: „Нека позная! Това са останките от розите, които ти получи от момичетата. Това беше много мил жест. Това беше толкова хубаво, когато точно на 8-ми март, този безсрамник Евгени те остави без роза. Но имаш много готини приятелки!

Милица: Каквото и да е станало, в крайна сметка спечелих 20 женски сърца!
Цитиридис: ‘Аз мисля, че много повече сърца си спечелила след :Ергенът”!
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Цените на винетките скачат с 30% от 1 август, годишната за автомобил става 64,50 евро
Дата: 25/06, 09:44
Хампарцумян: Целта на този бюджет е „да спечелим президентските избори”
Дата: 25/06, 09:42
Борислав Борисов за убитата Дани в Угърчин: Казах й, че лесните пари вървят с лоши хора
Дата: 25/06, 09:39
17 април става професионален празник на дипломираните експерт-счетоводители и регистрираните одитори в България
Дата: 25/06, 09:29