кадри: Бтв
В шоуто си тази вечер, Цитиридис покани последните две изгонени участнички от "Ергенът" - Мони и Милица.
Ето как се разви предаването:
Цитиридис: Милица, пушката от теб ли е?
_%20437x%20720.jpg)
Милица: „Не е за теб! Това е подарък от мен за мен, понеже, това е моят спомен от участието ми и от момичетата.
Цитиридис: „Нека позная! Това са останките от розите, които ти получи от момичетата. Това беше много мил жест. Това беше толкова хубаво, когато точно на 8-ми март, този безсрамник Евгени те остави без роза. Но имаш много готини приятелки!

Милица: Каквото и да е станало, в крайна сметка спечелих 20 женски сърца!
Цитиридис: ‘Аз мисля, че много повече сърца си спечелила след :Ергенът”!
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Грийнпийс България за петната от мазут: Съмнителен кораб е преминал край България
Дата: 25/06, 11:09
Митничари от Варна спипаха контрабандни обекла, хавлии, завивки и над 4500 м плат от Турция
Дата: 25/06, 11:07
Посланикът на Румъния в Москва бе извикан в руското Външно министерство
Дата: 25/06, 11:03
Обискираха офис на жена, предлагала правни услуги без юридическо образование
Дата: 25/06, 10:56
Вътрешният министър: При катастрофата на магистрала "Тракия" има смущаващи обстоятелства
Дата: 25/06, 10:51