Редактор: Александър Дечев
Кадър: БТВ
Аутопсията на намереното тяло, за което прокуратурата твърди, че е на Емил Боев показва, че няма следи за насилствена смърт. Това обяви БТВ.
Няма данни и за заболявания по тялото. "И от полицията и от прокуратурата казаха, че още снощи семейството е било тук в Перник и е разпознало тялото на младия мъж. От прокуратурата казаха, че на този етап разследването по случая се запазва. Но след съдебно-медицинската експертиза ще стане ясно дали ще има разследване или то ще бъде спряно", каза репортерът Канна Рачева..
"Намерени са вещи и особени белези, които ни дават основание, че това е именно тялото на Емил Боев. Същата вечер около 22,30 ч. са били уведомени близките. С разрешение на прокурора са имали възможност да видят трупа. Те също са потвърдили", каза Албена Стоилова, говорител на Окръжна прокуратура Перник.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Задържаха бившата полицайка Симона Радева, утре я конвоират в Сливенския затвор
Дата: 26/06, 19:341 Коментар
Тръмп: Иран атакува с дронове кораби, минаващи през Ормузкия проток. Това е глупаво нарушение на примирието
Дата: 26/06, 19:30
Баща на друго дете от "Славия", пътувал зад пометената на "Тракия" кола: Синът ми видя как вадят ранения треньор от премазания автомобил
Дата: 26/06, 19:18
НАП започва изненадващи проверки по Черноморието
Дата: 26/06, 19:061 Коментар
Утре спират за половин час движението по Дунав мост при Русе
Дата: 26/06, 18:581 Коментар