Редактор: Александър Дечев
Кадър: БТВ
Аутопсията на намереното тяло, за което прокуратурата твърди, че е на Емил Боев показва, че няма следи за насилствена смърт. Това обяви БТВ.
Няма данни и за заболявания по тялото. "И от полицията и от прокуратурата казаха, че още снощи семейството е било тук в Перник и е разпознало тялото на младия мъж. От прокуратурата казаха, че на този етап разследването по случая се запазва. Но след съдебно-медицинската експертиза ще стане ясно дали ще има разследване или то ще бъде спряно", каза репортерът Канна Рачева..
"Намерени са вещи и особени белези, които ни дават основание, че това е именно тялото на Емил Боев. Същата вечер около 22,30 ч. са били уведомени близките. С разрешение на прокурора са имали възможност да видят трупа. Те също са потвърдили", каза Албена Стоилова, говорител на Окръжна прокуратура Перник.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Корнелия Нинова не одобрява мерките на ПБ за овладяване на цените
Дата: 12/05, 12:36
Обвиниха мъж за заплахи срещу жена му и удар с пепелник по главата
Дата: 12/05, 12:30
Шефката на правната комисия: Зададохме правилния тон
Дата: 12/05, 12:24
Надежда Йорданова: Няма да осигурим комфортна тишина на управляващите
Дата: 12/05, 12:21
Правната комисия в НС прие и трите законопроекта за промени в Закона за съдебната власт
Дата: 12/05, 12:10