снимка: Carine06, Уикипедия
Американската тенисистка Аманда Анисимова реши да спре за кратко кариерата си заради психични проблеми.
"Здравейте. Реших да направя публикация, в която да обясня какво се случва и какви са плановете ми. От лятото на 2022 г. наистина се боря с психичното си здраве и прегаряне. На тенис турнири стана непоносимо. В момента приоритет ми е психическото състояние и малко почивка. Опитах всичко възможно да го преодолея. Ще ми липсват турнирите. Оценявам вашата постоянна подкрепа", написа Анисимова в социалните мрежи, предава БТА.
21-годишната Анисимова е победителка в два турнира на УТА. През 2019 година тя стана шампионка в Богота, а през 2022 година спечели в Мелбърн.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Ердоган приветства споразумението между Иран и САЩ в разговор с Пезешкиан
Дата: 22/06, 21:27
Експерт: Фондът за пътна безопасност трябва да се управлява от няколко министерства
Дата: 22/06, 21:18
Гол аванс за Аржентина срещу Австрия на полувремето, Меси се реваншира за изпуснатата дузпа
Дата: 22/06, 21:05
Мъжът, чието тяло бе открито до Лъвов мост, убит за 40 евро?
Дата: 22/06, 20:581 Коментар
Милиони за пътна безопасност стоят по сметки, а катастрофите у нас растат
Дата: 22/06, 20:43