снимка: Carine06, Уикипедия
Американската тенисистка Аманда Анисимова реши да спре за кратко кариерата си заради психични проблеми.
"Здравейте. Реших да направя публикация, в която да обясня какво се случва и какви са плановете ми. От лятото на 2022 г. наистина се боря с психичното си здраве и прегаряне. На тенис турнири стана непоносимо. В момента приоритет ми е психическото състояние и малко почивка. Опитах всичко възможно да го преодолея. Ще ми липсват турнирите. Оценявам вашата постоянна подкрепа", написа Анисимова в социалните мрежи, предава БТА.
21-годишната Анисимова е победителка в два турнира на УТА. През 2019 година тя стана шампионка в Богота, а през 2022 година спечели в Мелбърн.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Белгия спира влакове заради рекордни горещини
Дата: 22/06, 12:45
Над 7 пъти ръст на чуждите инвестиции за първите месеци в еврозоната
Дата: 22/06, 12:43
Почина Феим Чаушев
Дата: 22/06, 12:33
Ако сте здравноосигурен, имате право на безплатна медицинска помощ от общопрактикуващ лекар на морето
Дата: 22/06, 12:31