кадър: БНТ
Паметникът на Съветската армия в центъра на София отново осъмна боядисан.
Една от композициите му е залята с червена боя, която е напръскала и пространството около монумента, предава БНТ.
На централната част на паметника с червени букви е написано - ДЕМОНТАЖ.
Това е поредно посегателство срещу паметника, който периодично предизвиква протести "за" и "против" премахването му.
Последните демонстрации бяха на 9 май.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
България още не покрива условията за безвизови пътувания до САЩ
Дата: 23/06, 19:12
Голям пожар в Обеля
Дата: 23/06, 18:57
Нови мазни петна изплуват на плажа край Варвара, както и при Синеморец
Дата: 23/06, 18:501 Коментар
Пожар гори край АМ "Хемус" до Девня
Дата: 23/06, 18:46
След заплахата от Украйна Лукашенко обяви, че заминава на "дълга командировка"
Дата: 23/06, 18:411 Коментар