кадър: БНТ
Паметникът на Съветската армия в центъра на София отново осъмна боядисан.
Една от композициите му е залята с червена боя, която е напръскала и пространството около монумента, предава БНТ.
На централната част на паметника с червени букви е написано - ДЕМОНТАЖ.
Това е поредно посегателство срещу паметника, който периодично предизвиква протести "за" и "против" премахването му.
Последните демонстрации бяха на 9 май.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Технологичният гигант Oracle съкрати около 21 000 служители
Дата: 23/06, 16:29
Кап. Георгиев: Стар мазут и слаб контрол замърсяват Черно море
Дата: 23/06, 16:15
Демерджиев: Взимаме мерки, за да впрегнем целия наш и международен ресурс за борба с пожарите
Дата: 23/06, 16:08
49 години по-късно: Варна помни подвига на героите от „Ерма“
Дата: 23/06, 16:04