кадър: БНТ
Паметникът на Съветската армия в центъра на София отново осъмна боядисан.
Една от композициите му е залята с червена боя, която е напръскала и пространството около монумента, предава БНТ.
На централната част на паметника с червени букви е написано - ДЕМОНТАЖ.
Това е поредно посегателство срещу паметника, който периодично предизвиква протести "за" и "против" премахването му.
Последните демонстрации бяха на 9 май.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Кола се обърна по таван на ул. "Царевец" във Варна
Дата: 23/06, 20:40
Очевидец за убийството на Лъвов мост: Хвана го за гушата и краката и директно го изхвърли
Дата: 23/06, 20:37
Иван Иванов: Твърденията на министър Шишков за пътното строителство са абсолютно неверни
Дата: 23/06, 20:30
Пътнически самолет Airbus A320 със 178 пътници на борда от Египет кацна аварийно в Горна Оряховица
Дата: 23/06, 20:23