снимки: Фейсбук/Ивайло Мирчев
редактор Веселин Златков
Подготвя се свалянето на централната композиция на върха на Паметника на съветската армия в София. Това показват снимки, публикувани във Фейсбук от депутата от ПП-ДБ Ивайло Мирчев. На кадрите се вижда кран, който е насочен към статуите.
Демонтажът е с мотив, че паметникът е опасен за преминаващите. По тази причина той е ограден.

“Демонтаж на Паметника на Съветската армия. МОЧА отива в историята, където отдавна му е мястото. “Е това ли е сега най-важното?!” - ще кажете. “Аман от глупости, оправете вместо това тротоарите!” - ще кажете. Тротоарите ще ги оправим. Обаче столицата е нещо повече от тротоарите, по които вървим. Столицата е сърцето на една държава и нейната посока, и нейното знаме, и нейното лице пред света”, това написа в социалната мрежа Мирчев.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Задържаха излязъл от затвора преди дни за трагедията в Угърчин
Дата: 24/06, 13:37
Първи случай на ебола във Франция
Дата: 24/06, 13:29
Увеличават социалната пенсия за старост от 1 юли до 183,81 евро
Дата: 24/06, 13:16
Задържаха криминално проявен и осъждан за пожарите в "Аспарухово" и Боровец край Варна
Дата: 24/06, 13:07
Съдът не уважи искането на шефа на Службата по геодезия във Варна да спре временното ѝ отстраняване от работа
Дата: 24/06, 13:03