снимки: Фейсбук/Ивайло Мирчев
редактор Веселин Златков
Подготвя се свалянето на централната композиция на върха на Паметника на съветската армия в София. Това показват снимки, публикувани във Фейсбук от депутата от ПП-ДБ Ивайло Мирчев. На кадрите се вижда кран, който е насочен към статуите.
Демонтажът е с мотив, че паметникът е опасен за преминаващите. По тази причина той е ограден.

“Демонтаж на Паметника на Съветската армия. МОЧА отива в историята, където отдавна му е мястото. “Е това ли е сега най-важното?!” - ще кажете. “Аман от глупости, оправете вместо това тротоарите!” - ще кажете. Тротоарите ще ги оправим. Обаче столицата е нещо повече от тротоарите, по които вървим. Столицата е сърцето на една държава и нейната посока, и нейното знаме, и нейното лице пред света”, това написа в социалната мрежа Мирчев.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 15:00
КЗК отказа да спре обществената поръчка за чистотата на Варна
Дата: 24/06, 14:57
Ивелин Михайлов: Притежавам 2% от дружеството "Исторически парк"
Дата: 24/06, 14:52
ЕК: Нито една от петте държави извън еврозоната не покрива всички условия за приемане на еврото
Дата: 24/06, 14:471 Коментар
Полицията в Анкара обезвреди терорист от "Ислямска държава"
Дата: 24/06, 14:37