снимка: Булфото
Образувано е досъдебно производство за побоя на бул. "Витоша" в столицата късно снощи, съобщиха от Столичната дирекция на вътрешните работи. Причината - едно от момчетата, участвали в сблъсъка, е съобщило, че телефонът му липсва.
След инцидента има данни за двама пострадали с леки травми. Единият е с травма на крака, а другият - на главата, предава Нова тв.
Припомняме, че конфликтът възникна между българи и граждани на Великобритания с пакистански произход.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Ако сте здравноосигурен, имате право на безплатна медицинска помощ от общопрактикуващ лекар на морето
Дата: 22/06, 12:31
Прокуратурата във Варна ръководи разследване за инцидента, при който мъже се стреляха и клаха на Кабакум
Дата: 22/06, 12:27
Британският премиер Киър Стармър подаде оставка
Дата: 22/06, 12:25
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 22/06, 12:20