снимка: Булфото
Образувано е досъдебно производство за побоя на бул. "Витоша" в столицата късно снощи, съобщиха от Столичната дирекция на вътрешните работи. Причината - едно от момчетата, участвали в сблъсъка, е съобщило, че телефонът му липсва.
След инцидента има данни за двама пострадали с леки травми. Единият е с травма на крака, а другият - на главата, предава Нова тв.
Припомняме, че конфликтът възникна между българи и граждани на Великобритания с пакистански произход.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
523 млн. лева стоят във Фонда за пътна безопасност, а жертвите на катастрофи растат
Дата: 22/06, 09:25
Търговски кораб, плаващ към Украйна, е бил поразен в Черно море при руска атака с дронове
Дата: 22/06, 09:141 Коментар
Десетки курсисти чакат дата за изпитите си от месеци заради липса на изпитващи в "Автомобилна администрация"
Дата: 22/06, 09:05
Без вода днес във Варна и региона
Дата: 22/06, 08:57
Кърк Хамет от Металика падна от сцената по време на концерт в Дъблин
Дата: 22/06, 08:53