Задържаха мъж в Сандански заради побой над съпругата му


Дата: 29/12, 16:37

Снимка: Пиксабей, илюстративна

Мъж на 41 години е задържан заради нанесен побой над съпругата му. За случая съобщават от Областната дирекция (ОД) на МВР в Благоевград.

Мъжът, който е от село Волуяк, Столична община, в условията на домашно насилие в жилище в град Сандански е нанесъл удари с крака по тялото на 36-годишната си съпруга от същото село.

Мъжът е задържан със заповед за 24 часа, пише novini.bg. За случая е уведомена компетентната прокуратура и е образувано досъдебно производство.

За случай на домашно насилие съобщиха от ОД на МВР в Благоевград на 11 декември. Тогава мъж на 42 г. от София беше задържан от полицейски служители на Районно управление – Сандански заради побой над жена, с която живеел на семейни начала.

Редактор "Екип на Петел", "За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Двама от треньорите на Джошуа са загиналите в катастрофата в Нигерия
Дата: 29/12, 22:30

Във вторник ще бъдат затворени за движение Върбишкият и Златишкият проход
Дата: 29/12, 22:20

Доналд Тръмп: "Не ми харесва. Не е хубаво"
Дата: 29/12, 22:101 Коментар

Латвия завърши 280-километрова ограда по източната си граница с Русия
Дата: 29/12, 22:02

449 са жертвите на пътя у нас през 2025 година
Дата: 29/12, 21:531 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2025 | Пълна версия