Приеха в болница тийнейджър с пулс 200


29/10/2013, 20:21

13-годишният А.К. от симитлийското село Долно Осеново е транспортиран по спешност за лечение в столична болница, след като сърдечният му пулс скочил до 200 при нормални стойности 60-70. Момчето е консултирано в благоевградската болница от педиатър, стабилизирано е на място, но предвид аритмията е насочено за специализирано лечение в Трета градска болница, където предстои уточняване на причините, довели до изпадането му в критично състояние, съобщава Struma.bg.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Пострадалият шофьор в катастрофата на пътя Свищов – село Вардим е починал
Дата: 23/06, 11:22

Дара отказа участие на фест в Баку заради атака на украински фенове
Дата: 23/06, 11:20

Кола блъсна мъж с куче в Несебър
Дата: 23/06, 11:20

Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 23/06, 11:20

Русия: Свалихме 143 украински дрона за една нощ
Дата: 23/06, 11:16

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия