Приеха в болница тийнейджър с пулс 200


29/10/2013, 20:21

13-годишният А.К. от симитлийското село Долно Осеново е транспортиран по спешност за лечение в столична болница, след като сърдечният му пулс скочил до 200 при нормални стойности 60-70. Момчето е консултирано в благоевградската болница от педиатър, стабилизирано е на място, но предвид аритмията е насочено за специализирано лечение в Трета градска болница, където предстои уточняване на причините, довели до изпадането му в критично състояние, съобщава Struma.bg.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Мощно торнадо удари Русия
Дата: 23/06, 12:51

Мъж подпали два обекта в Аспарухово във Варна и нахлу в апартамент
Дата: 23/06, 12:47

Йордан Цонев напуска политиката
Дата: 23/06, 12:46

Ново голямо назначение в кабинета на Радев
Дата: 23/06, 12:44

Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Дата: 23/06, 12:37

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия