Снимка: Булфото
15-годишно бременно момиче е прието тази сутрин в областната болница в Сливен с тежка черепно-мозъчна травма след катастрофа. Тя е загубила детето си вследствие на инцидента, съобщиха от МБАЛ "Д-р Иван Селимински". Състоянието на пациентката е много тежко, посочват от лечебното заведение, съобщава Нова тв.
Момичето е пътувало в кола по време на пътнотранспортно произшествие в землището на община Твърдица. Сигналът за катастрофата е получен около 01:30 сутринта. Лек автомобил, управляван от 30-годишен водач, след като е загубил управление, е напуснал пътното платно и е катастрофирал. По случая е образувано досъдебно производство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Технологичният гигант Oracle съкрати около 21 000 служители
Дата: 23/06, 16:29
Кап. Георгиев: Стар мазут и слаб контрол замърсяват Черно море
Дата: 23/06, 16:15
Демерджиев: Взимаме мерки, за да впрегнем целия наш и международен ресурс за борба с пожарите
Дата: 23/06, 16:08
49 години по-късно: Варна помни подвига на героите от „Ерма“
Дата: 23/06, 16:04