Снимка: Булфото
15-годишно бременно момиче е прието тази сутрин в областната болница в Сливен с тежка черепно-мозъчна травма след катастрофа. Тя е загубила детето си вследствие на инцидента, съобщиха от МБАЛ "Д-р Иван Селимински". Състоянието на пациентката е много тежко, посочват от лечебното заведение, съобщава Нова тв.
Момичето е пътувало в кола по време на пътнотранспортно произшествие в землището на община Твърдица. Сигналът за катастрофата е получен около 01:30 сутринта. Лек автомобил, управляван от 30-годишен водач, след като е загубил управление, е напуснал пътното платно и е катастрофирал. По случая е образувано досъдебно производство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
България още не покрива условията за безвизови пътувания до САЩ
Дата: 23/06, 19:12
Голям пожар в Обеля
Дата: 23/06, 18:57
Нови мазни петна изплуват на плажа край Варвара, както и при Синеморец
Дата: 23/06, 18:501 Коментар
Пожар гори край АМ "Хемус" до Девня
Дата: 23/06, 18:46
След заплахата от Украйна Лукашенко обяви, че заминава на "дълга командировка"
Дата: 23/06, 18:411 Коментар