15-годишно бременно момиче загуби бебето си при катастрофа в Сливенско


14/10/2024, 14:43

Снимка: Булфото

15-годишно бременно момиче е прието тази сутрин в областната болница в Сливен с тежка черепно-мозъчна травма след катастрофа. Тя е загубила детето си вследствие на инцидента, съобщиха от МБАЛ "Д-р Иван Селимински". Състоянието на пациентката е много тежко, посочват от лечебното заведение, съобщава Нова тв.

Момичето е пътувало в кола по време на пътнотранспортно произшествие в землището на община Твърдица. Сигналът за катастрофата е получен около 01:30 сутринта. Лек автомобил, управляван от 30-годишен водач, след като е загубил управление, е напуснал пътното платно и е катастрофирал. По случая е образувано досъдебно производство.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Технологичният гигант Oracle съкрати около 21 000 служители
Дата: 23/06, 16:29

Германия подготвя мащабни промени в пенсионния модел заради демографската криза
Дата: 23/06, 16:27

Кап. Георгиев: Стар мазут и слаб контрол замърсяват Черно море
Дата: 23/06, 16:15

Демерджиев: Взимаме мерки, за да впрегнем целия наш и международен ресурс за борба с пожарите
Дата: 23/06, 16:08

49 години по-късно: Варна помни подвига на героите от „Ерма“
Дата: 23/06, 16:04

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия