Снимка: Булфото
15-годишно бременно момиче е прието тази сутрин в областната болница в Сливен с тежка черепно-мозъчна травма след катастрофа. Тя е загубила детето си вследствие на инцидента, съобщиха от МБАЛ "Д-р Иван Селимински". Състоянието на пациентката е много тежко, посочват от лечебното заведение, съобщава Нова тв.
Момичето е пътувало в кола по време на пътнотранспортно произшествие в землището на община Твърдица. Сигналът за катастрофата е получен около 01:30 сутринта. Лек автомобил, управляван от 30-годишен водач, след като е загубил управление, е напуснал пътното платно и е катастрофирал. По случая е образувано досъдебно производство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Двама души бяха убити при стрелба в библиотека в Калифорния
Дата: 23/06, 10:52
Русинова: Как така държавата не може да направи 5 лаборатории за кръвни проби за наркотици?
Дата: 23/06, 10:471 Коментар
Внучката на Тръмп предизвика скандал в САЩ: Показа пищната си вечеря с пари на данъкоплатците
Дата: 23/06, 10:401 Коментар
Акциите на SpaceX се сринаха
Дата: 23/06, 10:36
Излязоха резултатите от водните проби по сигнал за мъртва риба в района на Варненско езеро
Дата: 23/06, 10:32