15-годишно бременно момиче загуби бебето си при катастрофа в Сливенско


14/10/2024, 14:43

Снимка: Булфото

15-годишно бременно момиче е прието тази сутрин в областната болница в Сливен с тежка черепно-мозъчна травма след катастрофа. Тя е загубила детето си вследствие на инцидента, съобщиха от МБАЛ "Д-р Иван Селимински". Състоянието на пациентката е много тежко, посочват от лечебното заведение, съобщава Нова тв.

Момичето е пътувало в кола по време на пътнотранспортно произшествие в землището на община Твърдица. Сигналът за катастрофата е получен около 01:30 сутринта. Лек автомобил, управляван от 30-годишен водач, след като е загубил управление, е напуснал пътното платно и е катастрофирал. По случая е образувано досъдебно производство.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Двама души бяха убити при стрелба в библиотека в Калифорния
Дата: 23/06, 10:52

Русинова: Как така държавата не може да направи 5 лаборатории за кръвни проби за наркотици?
Дата: 23/06, 10:471 Коментар

Внучката на Тръмп предизвика скандал в САЩ: Показа пищната си вечеря с пари на данъкоплатците
Дата: 23/06, 10:401 Коментар

Акциите на SpaceX се сринаха
Дата: 23/06, 10:36

Излязоха резултатите от водните проби по сигнал за мъртва риба в района на Варненско езеро
Дата: 23/06, 10:32

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия