Катастрофа затвори временно пътя от Цар Калоян към Русе


Дата: 05/01, 14:51

Снимка: Булфото

Главният път след Цар Калоян в посока Русе временно е затворен за движение след пътен инцидент, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Разград.

Сигналът за катастрофата в района на рибарниците край Цар Калоян е получен около 13:10 ч. Лек автомобил "Форд", управляван от 57-годишен мъж от Провадия и пътуващ към Разград, навлиза в насрещното платно и се сблъсква с бус "Ивеко" с платформа, шофиран от 59-годишен водач от провадийското село Тутраканци. 

Шофьорът на лекия автомобил е прегледан от екип на Центъра за спешна медицинска помощ в Разград, но е отказал да бъде транспортиран в болница, посочва БТА. 

Пробите на двамата шофьори за употреба на алкохол са отрицателни, посочи говорителят на Областната дирекция на МВР Илияна Георгиева.

Тя добави, че в момента се извършва оглед на мястото на произшествието, а движението се осъществява в локалното платно и се регулира от екипи на "Пътна полиция".

Редактор "Екип на Петел", "За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Таков може да е кандидат за шеф на БФС
Дата: 10/01, 17:29

Мъж от Пловдив: Едно жилище в града излиза средно около 126 772 евро
Дата: 10/01, 17:16

Сняг трупа на пътя на Превала
Дата: 10/01, 17:07

Зафиров: Конгресът на БСП трябваше да се проведе след изборите
Дата: 10/01, 16:563 Коментара

Лекар: Антибиотикът не лекува вирусни инфекции
Дата: 10/01, 16:38

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия