Центърът и част от "Виница" остават без вода


03/12/2013, 07:52

Поради аварии днес без вода ще останат абонатите в района на горната зона на кв.Виница до 19 часа

Припомняме, че във връзка с плановия ремонт и реконстукцията на централната градска част във Варна, без вода до полунощ останаха голяма част от варненци. Засегнатият район е заключен между бул.”Цар Освободител”, бул.”Осми Приморски полк”, бул.”Мария Луиза”, бул.“Христо Ботев”, ул.”Девня”, бул.”Приморски”, както и част от Морската градина – от Летния театър до Шокъровия канал.

От ВиК са осигурили водоноски на следните места:

- ул."Русе" с ул."Бачо Киро" (до обръщача на тролеите)

- ул."Сан Стефано", до Областно управление на МВР.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Представиха обновената сграда на Районно управление – Провадия
Дата: 25/06, 18:22

Съветниците във Варна не одобриха финансиране за големия концерт и филм за Ивайло Маринов
Дата: 25/06, 18:18

Оставиха за постоянно в ареста мъжа, бутнал и убил колегата си на "Лъвов мост"
Дата: 25/06, 18:14

Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Дата: 25/06, 18:09

Обявиха къде ще спира тока във Варна и региона до 29 юни
Дата: 25/06, 18:04

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия