Поради аварии днес без вода ще останат абонатите в района на горната зона на кв.Виница до 19 часа
Припомняме, че във връзка с плановия ремонт и реконстукцията на централната градска част във Варна, без вода до полунощ останаха голяма част от варненци. Засегнатият район е заключен между бул.”Цар Освободител”, бул.”Осми Приморски полк”, бул.”Мария Луиза”, бул.“Христо Ботев”, ул.”Девня”, бул.”Приморски”, както и част от Морската градина – от Летния театър до Шокъровия канал.
От ВиК са осигурили водоноски на следните места:
- ул."Русе" с ул."Бачо Киро" (до обръщача на тролеите)
- ул."Сан Стефано", до Областно управление на МВР.
Представиха обновената сграда на Районно управление – Провадия
Дата: 25/06, 18:22
Съветниците във Варна не одобриха финансиране за големия концерт и филм за Ивайло Маринов
Дата: 25/06, 18:18
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Дата: 25/06, 18:09
Обявиха къде ще спира тока във Варна и региона до 29 юни
Дата: 25/06, 18:04