Центърът и част от "Виница" остават без вода


03/12/2013, 07:52

Поради аварии днес без вода ще останат абонатите в района на горната зона на кв.Виница до 19 часа

Припомняме, че във връзка с плановия ремонт и реконстукцията на централната градска част във Варна, без вода до полунощ останаха голяма част от варненци. Засегнатият район е заключен между бул.”Цар Освободител”, бул.”Осми Приморски полк”, бул.”Мария Луиза”, бул.“Христо Ботев”, ул.”Девня”, бул.”Приморски”, както и част от Морската градина – от Летния театър до Шокъровия канал.

От ВиК са осигурили водоноски на следните места:

- ул."Русе" с ул."Бачо Киро" (до обръщача на тролеите)

- ул."Сан Стефано", до Областно управление на МВР.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Людмила Петкова: Бюджет 2026 цели плавна стабилизация, за да продължи растежът на икономиката
Дата: 25/06, 08:41

Поредни удари срещу наркоразпространението във Варна – двама дилъри на фентанил са задържани
Дата: 25/06, 08:36

Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 25/06, 08:30

План определя приоритетните зони у нас за развитие на обекти, произвеждащи ел. енергия от вятъра
Дата: 25/06, 08:29

Празник е! Спазват се обичаи, свързани с брака и семейството
Дата: 25/06, 08:24

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия