Бербатов иска да напусне Фулъм още през януари


04/12/2013, 09:39

Димитър Бербатов е твърдо решен да напусне Фулъм. 32-годишният българин има още 6 месеца от договора си с лондонския тим, но според Mirror Sport, неговото желание е да напусне отбора още през януарския трансферен прозорец.

Новината е много лоша за новоназначения мениджър Рене Мойленстийн, който наскоро бе заявил, че именно от Бербатов очаква да поведе отбора в тежката ситуация, в която се намира. Нападателят обаче не смята да остава във Фулъм и вместо това предпочита да бъде продаден през януари. Сериозен интерес към него има от страна на турския Трабзонспор.

През този сезон Бербатов се представя доста слабо като до момента има само един гол във Висшата лига.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Два последователни силни труса разтърсиха Венецуела, съобщава се за разрушени сгради и вероятно за много жертви
Дата: 25/06, 06:44

Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 25/06, 06:30

Морски вкус, водни приключения и незабравими емоции: Nautilus откри сезона на 5 юни
Дата: 25/06, 06:10

Възможни превалявания по Северното Черноморие след обяд
Дата: 25/06, 06:00

С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 25/06, 05:10

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия