Бербатов иска да напусне Фулъм още през януари


04/12/2013, 09:39

Димитър Бербатов е твърдо решен да напусне Фулъм. 32-годишният българин има още 6 месеца от договора си с лондонския тим, но според Mirror Sport, неговото желание е да напусне отбора още през януарския трансферен прозорец.

Новината е много лоша за новоназначения мениджър Рене Мойленстийн, който наскоро бе заявил, че именно от Бербатов очаква да поведе отбора в тежката ситуация, в която се намира. Нападателят обаче не смята да остава във Фулъм и вместо това предпочита да бъде продаден през януари. Сериозен интерес към него има от страна на турския Трабзонспор.

През този сезон Бербатов се представя доста слабо като до момента има само един гол във Висшата лига.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 25/06, 03:00

Рожден ден празнува Петър Стоянович
Дата: 25/06, 03:00

Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 25/06, 02:20

На 25 юни отбелязваме международния ден на моряка
Дата: 25/06, 02:00

Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 25/06, 01:50

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия