Тийнидолът Джъстин Бийбър решил да се оттегли от сцената и да направи пауза в музикалната си кариера. Това съобщи самият той по време на интервю за американската радиостанция Power 106.
19-годишният Бийбър решил да слезе от сцената след излизането на новия му албум Journals в края на декември.
„След излизането на новия албум ще се оттегля човече, ще се оттегля. Ще си взема почивка“, заяви популярният канадски изпълнител, пище offnesw.bg.
Помолен да обясни, той посочва, че искал да израства като артист и творчеството му да станело по-зряло. Освен това славата вече не го привличала.
Приближени на Бийбър побързаха да кажат, че той просто се е пошегувал, защото всъщност имал доста големи амбиции. Пример за това било желанието му да спечели награда „Грами“.
Канадският певец обаче все още не е опровергал официално казаното от него.
Част от интервюто на Джъстин Бийбър за радио Power 106 можете да видите във видеото. Очаква се скоро да бъде излъчено и цялото интервю.
Жена е била заключвана и тормозена в продължение на над една година
Дата: 25/06, 15:32
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 25/06, 15:30
Стоичков изгледа победата на Бразилия в компанията на куп легенди
Дата: 25/06, 15:24
Руските войски напускат Кинбурнската коса на делтата на Днепър заради липса на доставки
Дата: 25/06, 15:231 Коментар
Ефремова: Средната пенсия ще достигне 543 евро през 2026 г.
Дата: 25/06, 15:20