Тийнидолът Джъстин Бийбър решил да се оттегли от сцената и да направи пауза в музикалната си кариера. Това съобщи самият той по време на интервю за американската радиостанция Power 106.
19-годишният Бийбър решил да слезе от сцената след излизането на новия му албум Journals в края на декември.
„След излизането на новия албум ще се оттегля човече, ще се оттегля. Ще си взема почивка“, заяви популярният канадски изпълнител, пище offnesw.bg.
Помолен да обясни, той посочва, че искал да израства като артист и творчеството му да станело по-зряло. Освен това славата вече не го привличала.
Приближени на Бийбър побързаха да кажат, че той просто се е пошегувал, защото всъщност имал доста големи амбиции. Пример за това било желанието му да спечели награда „Грами“.
Канадският певец обаче все още не е опровергал официално казаното от него.
Част от интервюто на Джъстин Бийбър за радио Power 106 можете да видите във видеото. Очаква се скоро да бъде излъчено и цялото интервю.
Задействана е системата за спешна медицинска помощ по въздуха за пострадалата в тежката катастрофа на "Тракия"
Дата: 25/06, 13:00
Кметът Благомир Коцев: Криза с боклука във Варна няма да има
Дата: 25/06, 12:51
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 25/06, 12:50
Френското посолство в Каракас с щети след земетресението във Венецуела
Дата: 25/06, 12:49
Шофьорът на тира, причинил катастрофата с три жертви вчера, е с 20 наказания за нарушения
Дата: 25/06, 12:40