14-годишна се натрови със 700 грама твърд алкохол на Бъдни вечер край Русе


26/12/2013, 12:39

На Бъдни вечер 14-годишно момче от социалния дом за деца в село Стърмен се натрови с алкохол, съобщиха от центъра за спешна медицинска помощ в Русе. Тийнейджърката е изпила около 700 грама твърд алкохол, който купила сама.

Възпитателят, който поискал медицинската помощ, бил много изненадан, притеснен и изплашен, тъй като детето било в тежко състояние. След болничното лечение вече няма опасност за живота му, пише блиц.

Полицейското разследване е установило, че детето е изпило около 700 грама твърд алкохол, който купило само. Не може да се счита, че има организация за внасяне на алкохол в този дом за деца, смятат полицаите.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 26/06, 12:10

От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 26/06, 12:10

Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 26/06, 12:10

Жена е в тежко състояние след удар от кола в Русе
Дата: 26/06, 12:06

Заловиха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Дата: 26/06, 12:03

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия