На Бъдни вечер 14-годишно момче от социалния дом за деца в село Стърмен се натрови с алкохол, съобщиха от центъра за спешна медицинска помощ в Русе. Тийнейджърката е изпила около 700 грама твърд алкохол, който купила сама.
Възпитателят, който поискал медицинската помощ, бил много изненадан, притеснен и изплашен, тъй като детето било в тежко състояние. След болничното лечение вече няма опасност за живота му, пише блиц.
Полицейското разследване е установило, че детето е изпило около 700 грама твърд алкохол, който купило само. Не може да се счита, че има организация за внасяне на алкохол в този дом за деца, смятат полицаите.
Повдигат обвинение на шофьорa, помел двама младежи край Мездра
Дата: 26/06, 14:58
Настояват за спешно изслушване на трима министри заради Черноморието и „Мальовица“
Дата: 26/06, 14:43
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 26/06, 14:40
Пожар между Шумен и Нови пазар промени временно движението по АМ "Хемус"
Дата: 26/06, 14:38