14-годишна се натрови със 700 грама твърд алкохол на Бъдни вечер край Русе


26/12/2013, 12:39

На Бъдни вечер 14-годишно момче от социалния дом за деца в село Стърмен се натрови с алкохол, съобщиха от центъра за спешна медицинска помощ в Русе. Тийнейджърката е изпила около 700 грама твърд алкохол, който купила сама.

Възпитателят, който поискал медицинската помощ, бил много изненадан, притеснен и изплашен, тъй като детето било в тежко състояние. След болничното лечение вече няма опасност за живота му, пише блиц.

Полицейското разследване е установило, че детето е изпило около 700 грама твърд алкохол, който купило само. Не може да се счита, че има организация за внасяне на алкохол в този дом за деца, смятат полицаите.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Повдигат обвинение на шофьорa, помел двама младежи край Мездра
Дата: 26/06, 14:58

Най-тежката мярка за неотклонение за 27-годишен варненец, ограбил възрастна жена
Дата: 26/06, 14:52

Настояват за спешно изслушване на трима министри заради Черноморието и „Мальовица“
Дата: 26/06, 14:43

С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 26/06, 14:40

Пожар между Шумен и Нови пазар промени временно движението по АМ "Хемус"
Дата: 26/06, 14:38

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия