Снимка: Булфото
Днес е гласуването на третия вот на недоверие срещу кабинета "Желязков". Това ще стане в 13,10 ч. в пленарната зала.
Сметките сочат, че "Възраждане", МЕЧ и "Величие" събират общо 54 гласа, съобщава БНТ. Те обаче не са достатъчни срещу 102 гласа на управляващите от ГЕРБ-СДС, ИТН и БСП-ОЛ. Очаква се "ДПС - Ново начало" да гласуват против вота.
ПП-ДБ и АПС обявиха, че няма да подкрепят вота. За да е успешен един вот, са необходими поне 121 гласа.
Затова очакването е кабинетът да оцелее и след трета атака на опозицията по темата фискална политика.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Зеленски: Украйна ще нанася превантивни удари по обекти, които Русия използва за военни цели
Дата: 25/06, 10:09
Черно море триумфира на международен турнир
Дата: 25/06, 09:59
Закопчаха мъж от Варненско с мотоциклет без табели и регистрация
Дата: 25/06, 09:58
7 години затвор за лидера на руската опозиция "Яблоко" след пост в социалните мрежи
Дата: 25/06, 09:531 Коментар
Варна посреща Националната младежка конференция за бъдещето на младежкия сектор в България
Дата: 25/06, 09:53