Снимка: Булфото
Днес е гласуването на третия вот на недоверие срещу кабинета "Желязков". Това ще стане в 13,10 ч. в пленарната зала.
Сметките сочат, че "Възраждане", МЕЧ и "Величие" събират общо 54 гласа, съобщава БНТ. Те обаче не са достатъчни срещу 102 гласа на управляващите от ГЕРБ-СДС, ИТН и БСП-ОЛ. Очаква се "ДПС - Ново начало" да гласуват против вота.
ПП-ДБ и АПС обявиха, че няма да подкрепят вота. За да е успешен един вот, са необходими поне 121 гласа.
Затова очакването е кабинетът да оцелее и след трета атака на опозицията по темата фискална политика.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Диана Русинова: Втора подобна катастрофа като вчерашната на "Тракия" за по-малко от 24 часа!
Дата: 25/06, 14:02
Иззеха 240 кг говежда лой без документи на ГКПП "Капитан Андреево"
Дата: 25/06, 13:50
Все повече морски специалисти избират работата на брега
Дата: 25/06, 13:42
Лайънъл Ричи прекрати концерт след като се почувства зле на сцената
Дата: 25/06, 13:32
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 25/06, 13:30