Македонци се гаврят с български флаг във фейсбук (фото)


14/01/2014, 13:25

Снимка с трима младежи, които се гаврят с българското знаме, е публикувана във фейсбук, в профила "Македонија се сака!".

Това съобщи "Фокус", позовавайки се на гражданин, който е изпратил и линк към снимката на агенцията.

Надписът под снимката гласи - "Комити Скопие с отнети български знамена", а датата е 12 януари 2014 г. Отдолу се призовава - "сподели за храбростта на Комити".

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Тръмп ще номинира Ланс Шройър за директор на Агенцията за имиграционен и митнически контрол
Дата: 28/06, 00:30

От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 28/06, 00:00

Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 28/06, 00:00

Австралиец е арестуван в Тайланд във връзка с открито тяло на 17-годишно момиче в куфар
Дата: 27/06, 23:58

Коди Гакпо и партньорката му Ноа ван дер Бай обявиха, че са загубили сина си
Дата: 27/06, 23:42

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия