Македонци се гаврят с български флаг във фейсбук (фото)


14/01/2014, 13:25

Снимка с трима младежи, които се гаврят с българското знаме, е публикувана във фейсбук, в профила "Македонија се сака!".

Това съобщи "Фокус", позовавайки се на гражданин, който е изпратил и линк към снимката на агенцията.

Надписът под снимката гласи - "Комити Скопие с отнети български знамена", а датата е 12 януари 2014 г. Отдолу се призовава - "сподели за храбростта на Комити".

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Вучич: След няколко седмици ще поднеса оставка като президент на Сърбия
Дата: 27/06, 20:24

България победи Канада в Лигата на нациите
Дата: 27/06, 20:21

Горещините в Европа продължават, три страни отбелязаха температурни рекорди
Дата: 27/06, 20:16

Шефът на ВиК-Несебър и заместникът му арестувани за подкуп от 7 - 9 хиляди евро
Дата: 27/06, 20:03

Близо 7 млн. може да са засегнати от смъртоносния трус във Венецуела
Дата: 27/06, 19:53

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия