Македонци се гаврят с български флаг във фейсбук (фото)


14/01/2014, 13:25

Снимка с трима младежи, които се гаврят с българското знаме, е публикувана във фейсбук, в профила "Македонија се сака!".

Това съобщи "Фокус", позовавайки се на гражданин, който е изпратил и линк към снимката на агенцията.

Надписът под снимката гласи - "Комити Скопие с отнети български знамена", а датата е 12 януари 2014 г. Отдолу се призовава - "сподели за храбростта на Комити".

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Цветан Цветанов: Случаят "Баба Алино" е станал със съгласието на тогавашния премиер
Дата: 27/06, 22:35

Броят на жертвите на двойното земетресение във Венецуела надхвърли 1400 души
Дата: 27/06, 22:10

Емануел Луканов: И Спартак, и Дунав най-вероятно ще претърпят промени в позитивен аспект
Дата: 27/06, 22:06

От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 27/06, 22:00

Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 27/06, 22:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия