Снимка с трима младежи, които се гаврят с българското знаме, е публикувана във фейсбук, в профила "Македонија се сака!".
Това съобщи "Фокус", позовавайки се на гражданин, който е изпратил и линк към снимката на агенцията.
Надписът под снимката гласи - "Комити Скопие с отнети български знамена", а датата е 12 януари 2014 г. Отдолу се призовава - "сподели за храбростта на Комити".
_600x400.jpg)
Спартак и Дунав Русе завършиха при нулево равенство в контрола
Дата: 27/06, 20:31
Вучич: След няколко седмици ще поднеса оставка като президент на Сърбия
Дата: 27/06, 20:24
България победи Канада в Лигата на нациите
Дата: 27/06, 20:21
Горещините в Европа продължават, три страни отбелязаха температурни рекорди
Дата: 27/06, 20:16