Македонци се гаврят с български флаг във фейсбук (фото)


14/01/2014, 13:25

Снимка с трима младежи, които се гаврят с българското знаме, е публикувана във фейсбук, в профила "Македонија се сака!".

Това съобщи "Фокус", позовавайки се на гражданин, който е изпратил и линк към снимката на агенцията.

Надписът под снимката гласи - "Комити Скопие с отнети български знамена", а датата е 12 януари 2014 г. Отдолу се призовава - "сподели за храбростта на Комити".

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Световната купа „Варна“ 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Дата: 27/06, 19:32

Божанов, ДБ: Бюджетът е без реформи и с тревожно увеличение на разходите
Дата: 27/06, 19:29

Керязов: Ще има увеличение на парите за спорт в новия бюджет, но няма да са 30 процента
Дата: 27/06, 19:24

Лора Христова грабна златото в „Старта на звездите“ в Италия
Дата: 27/06, 19:13

За да не загубят войната: Руските националисти призоваха Путин да хвърли атомна бомба в Украйна и да убие Зеленски
Дата: 27/06, 18:591 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия