Двубоят на Григор Димитров от втория кръг на Australian Open бе отложен заради горещините в Мелбърн, Австралия.
Най-добрият ни тенисист трябваше да излезе тази сутрин преди 6 часа българско врме срещу тайванеца Йен-Хсун Лу.
Срещата обаче бе отложена защото термометъра не пада под 40 градуса и е много трудно да се играе тенис. Засега Грищо ще излезе след 8 часабългарско време срещу тайванеца. iNews ще следи на живо двубоя на Григор Димитор от Australian Open.
Почти всички мачове бяха отложени заради непоносимите жеги в Мелбърн. Повечето кортове бяха затворени, като на двата централни бяха спуснати покривите. Според прогнозите се очаква леко захлаждане през уикенда.
Баща на друго дете от "Славия", пътувал зад пометената на "Тракия" кола: Синът ми видя как вадят ранения треньор от премазания автомобил
Дата: 26/06, 19:18
НАП започва изненадващи проверки по Черноморието
Дата: 26/06, 19:061 Коментар
Утре спират за половин час движението по Дунав мост при Русе
Дата: 26/06, 18:581 Коментар
Белгия обмисля да отнеме или намали пенсиите на национални политици, работили и за ЕС
Дата: 26/06, 18:40