Жегите отложиха двубоя на Григор Димитров в Мелбърн


16/01/2014, 07:43

Двубоят на Григор Димитров от втория кръг на Australian Open бе отложен заради горещините в Мелбърн, Австралия.

Най-добрият ни тенисист трябваше да излезе тази сутрин преди 6 часа българско врме срещу тайванеца Йен-Хсун Лу.

Срещата обаче бе отложена защото термометъра не пада под 40 градуса и е много трудно да се играе тенис. Засега Грищо ще излезе след 8 часабългарско време срещу тайванеца. iNews ще следи на живо двубоя на Григор Димитор от Australian Open.

Почти всички мачове бяха отложени заради непоносимите жеги в Мелбърн. Повечето кортове бяха затворени, като на двата централни бяха спуснати покривите. Според прогнозите се очаква леко захлаждане през уикенда.

 

inews.bg

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Настояват за спешно изслушване на трима министри заради Черноморието и „Мальовица“
Дата: 26/06, 14:43

С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 26/06, 14:40

Пожар между Шумен и Нови пазар промени временно движението по АМ "Хемус"
Дата: 26/06, 14:38

Срути се част от трибуна на стадион в Тексас, използван на Мондиала
Дата: 26/06, 14:31

В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души
Дата: 26/06, 14:15

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия