Двубоят на Григор Димитров от втория кръг на Australian Open бе отложен заради горещините в Мелбърн, Австралия.
Най-добрият ни тенисист трябваше да излезе тази сутрин преди 6 часа българско врме срещу тайванеца Йен-Хсун Лу.
Срещата обаче бе отложена защото термометъра не пада под 40 градуса и е много трудно да се играе тенис. Засега Грищо ще излезе след 8 часабългарско време срещу тайванеца. iNews ще следи на живо двубоя на Григор Димитор от Australian Open.
Почти всички мачове бяха отложени заради непоносимите жеги в Мелбърн. Повечето кортове бяха затворени, като на двата централни бяха спуснати покривите. Според прогнозите се очаква леко захлаждане през уикенда.
Настояват за спешно изслушване на трима министри заради Черноморието и „Мальовица“
Дата: 26/06, 14:43
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 26/06, 14:40
Пожар между Шумен и Нови пазар промени временно движението по АМ "Хемус"
Дата: 26/06, 14:38
Срути се част от трибуна на стадион в Тексас, използван на Мондиала
Дата: 26/06, 14:31