Двубоят на Григор Димитров от втория кръг на Australian Open бе отложен заради горещините в Мелбърн, Австралия.
Най-добрият ни тенисист трябваше да излезе тази сутрин преди 6 часа българско врме срещу тайванеца Йен-Хсун Лу.
Срещата обаче бе отложена защото термометъра не пада под 40 градуса и е много трудно да се играе тенис. Засега Грищо ще излезе след 8 часабългарско време срещу тайванеца. iNews ще следи на живо двубоя на Григор Димитор от Australian Open.
Почти всички мачове бяха отложени заради непоносимите жеги в Мелбърн. Повечето кортове бяха затворени, като на двата централни бяха спуснати покривите. Според прогнозите се очаква леко захлаждане през уикенда.
НАП започва изненадващи проверки по Черноморието
Дата: 26/06, 19:061 Коментар
Утре спират за половин час движението по Дунав мост при Русе
Дата: 26/06, 18:581 Коментар
Белгия обмисля да отнеме или намали пенсиите на национални политици, работили и за ЕС
Дата: 26/06, 18:40
Тристранката се събира на извънредно заседание в понеделник
Дата: 26/06, 18:31