Сметопочистващата фирма „Омега Интерклинър” АД, която се грижи за чистотата на варненския район „Вл. Варненчик”, вече може да се похвали с три нови камиона, които добави към парка си в началото на т.г. Това съобщиха от дружеството и добавиха, че товарните автомобили са марка „Ивеко” и разполагат със стандарт евро 4. Обемът на сметопочистващата им настройка е 16 куб.м и извършват 6:1 компресиране. Общата инвестиция за закупуване им е около 310 000 евро, като тя е изцяло поета от „Омега Интерклинър” АД, което от 1996 г. се грижи за сметосъбирането и извозването на територията на р-н „Вл. Варненчик”.
Откриха две гигантски планети, по-леки от захарен памук
Дата: 27/06, 02:00
Катар покри всички разходи на феновете си за Мондиал 2026
Дата: 27/06, 01:30
Алгафари за Бюджет 2026: Трябва да търсят вариант, при който да съкращават разходи, а не да ги увеличават
Дата: 27/06, 01:001 Коментар
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 27/06, 00:40
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 27/06, 00:40