Още три нови камиона чистят „Владиславово”


22/01/2014, 19:30

Сметопочистващата фирма „Омега Интерклинър” АД, която се грижи за чистотата на варненския район „Вл. Варненчик”, вече може да се похвали с три нови камиона, които добави към парка си в началото на т.г. Това съобщиха от дружеството и добавиха, че товарните автомобили са марка „Ивеко” и разполагат със стандарт евро 4. Обемът на сметопочистващата им настройка е 16 куб.м и извършват 6:1 компресиране. Общата инвестиция за закупуване им е около 310 000 евро, като тя е изцяло поета от „Омега Интерклинър” АД, което от 1996 г. се грижи за сметосъбирането и извозването на територията на р-н „Вл. Варненчик”.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души
Дата: 26/06, 14:15

Премиерът: Виновните за дефицита крещят най-много, спираме там, където е текло към партийни каси и олигарси
Дата: 26/06, 14:10

Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 26/06, 14:10

От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 26/06, 14:10

Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 26/06, 14:10

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия