Сметопочистващата фирма „Омега Интерклинър” АД, която се грижи за чистотата на варненския район „Вл. Варненчик”, вече може да се похвали с три нови камиона, които добави към парка си в началото на т.г. Това съобщиха от дружеството и добавиха, че товарните автомобили са марка „Ивеко” и разполагат със стандарт евро 4. Обемът на сметопочистващата им настройка е 16 куб.м и извършват 6:1 компресиране. Общата инвестиция за закупуване им е около 310 000 евро, като тя е изцяло поета от „Омега Интерклинър” АД, което от 1996 г. се грижи за сметосъбирането и извозването на територията на р-н „Вл. Варненчик”.
Затвориха за движение Кресненското дефиле след инцидента с валяка
Дата: 26/06, 15:16
Турция изпраща спасителен екип във Венецуела
Дата: 26/06, 15:10
Работни обувки – сигурност, удобство и защита през целия работен ден
Дата: 26/06, 15:07
Премиерът: Въпрос на национална сигурност е България да има свой хранителен суверенитет
Дата: 26/06, 15:04