Бербатов ще носи №15 в Монако. Българинът щастлив от трансфера (видео)


01/02/2014, 01:23

Димитър Бербатов изрази радостта си от трансфера си в Монако. Българинът премина в Княжеството под наем до края на сезона от Фулъм. Ето какви са първите думи на Бербо след сделката "Много съм доволен и развълнуван, но в същото време малко нервен. Нямам търпение да започна тренировки с новите ми съотборници и да стартирам този нов епизод от кариерата ми", каза Бербатов пред сайта на Монако, пише Sportal.bg.

ПЪРВИТЕ КАДРИ СЛЕД ТРАНСФЕРА НА БЕРБАТОВ ВИЖТЕ ТУК

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Тол камерите заснели шофьора на тира с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Дата: 27/06, 13:131 Коментар

Автомобил изгоря на АМ "Хемус"
Дата: 27/06, 13:00

Гледат мярката на шофьора, който причини смъртта на момиче и момче край Мездра
Дата: 27/06, 12:59

Симона Радева вече е в затвора в Сливен
Дата: 27/06, 12:56

Мими Иванова: Най-хубавата награда е любовта на публиката
Дата: 27/06, 12:54

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия