Бербатов ще носи №15 в Монако. Българинът щастлив от трансфера (видео)


01/02/2014, 01:23

Димитър Бербатов изрази радостта си от трансфера си в Монако. Българинът премина в Княжеството под наем до края на сезона от Фулъм. Ето какви са първите думи на Бербо след сделката "Много съм доволен и развълнуван, но в същото време малко нервен. Нямам търпение да започна тренировки с новите ми съотборници и да стартирам този нов епизод от кариерата ми", каза Бербатов пред сайта на Монако, пише Sportal.bg.

ПЪРВИТЕ КАДРИ СЛЕД ТРАНСФЕРА НА БЕРБАТОВ ВИЖТЕ ТУК

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Земетресение от 5,4 по Рихтер удари Пакистан
Дата: 27/06, 14:29

Земетресението във Венецуела отне живота на 18-годишен футболист
Дата: 27/06, 14:25

След акцията край Слънчев бряг: Разследването трябва да установи дали има корупция във ВиК-Несебър
Дата: 27/06, 14:20

Шофьор загина при катастрофа по пътя между харманлийските села Иваново и Върбово
Дата: 27/06, 13:59

За първи път жена обиколи Витоша под 5 часа с велосипед
Дата: 27/06, 13:57

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия