Бербатов ще носи №15 в Монако. Българинът щастлив от трансфера (видео)


01/02/2014, 01:23

Димитър Бербатов изрази радостта си от трансфера си в Монако. Българинът премина в Княжеството под наем до края на сезона от Фулъм. Ето какви са първите думи на Бербо след сделката "Много съм доволен и развълнуван, но в същото време малко нервен. Нямам търпение да започна тренировки с новите ми съотборници и да стартирам този нов епизод от кариерата ми", каза Бербатов пред сайта на Монако, пише Sportal.bg.

ПЪРВИТЕ КАДРИ СЛЕД ТРАНСФЕРА НА БЕРБАТОВ ВИЖТЕ ТУК

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Пилотът на малкия самолет, който се разби в сграда в Пекин, е загинал, 13 души са ранени
Дата: 27/06, 16:30

Абровски: В бюджета са предвидени 170 млн. евро за земеделските производители по т. нар. иранска помощ
Дата: 27/06, 16:08

Времето във Варна на 29 юни
Дата: 27/06, 16:02

Удариха Никола Цолов в първата обиколка на Гран при на Австрия
Дата: 27/06, 15:55

Кола се обърна странично след сблъсък с друг автомобил в София
Дата: 27/06, 15:52

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия