Бербатов ще носи №15 в Монако. Българинът щастлив от трансфера (видео)


01/02/2014, 01:23

Димитър Бербатов изрази радостта си от трансфера си в Монако. Българинът премина в Княжеството под наем до края на сезона от Фулъм. Ето какви са първите думи на Бербо след сделката "Много съм доволен и развълнуван, но в същото време малко нервен. Нямам търпение да започна тренировки с новите ми съотборници и да стартирам този нов епизод от кариерата ми", каза Бербатов пред сайта на Монако, пише Sportal.bg.

ПЪРВИТЕ КАДРИ СЛЕД ТРАНСФЕРА НА БЕРБАТОВ ВИЖТЕ ТУК

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Волейболистите гонят първа победа над Канада от 2022 г.
Дата: 27/06, 09:45

Откриват юбилейното издание на „Варненско лято“
Дата: 27/06, 09:37

Въвеждат нова задължителна ваксина за децата в България от 1 юли
Дата: 27/06, 09:31

The Telegraph: Без Крим Путин ще загуби войната
Дата: 27/06, 09:13

Татарова: Целта на отстраняването ми е свързана с опит за отнемане на два етажа от НДК
Дата: 27/06, 09:10

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия