Бербатов ще носи №15 в Монако. Българинът щастлив от трансфера (видео)


01/02/2014, 01:23

Димитър Бербатов изрази радостта си от трансфера си в Монако. Българинът премина в Княжеството под наем до края на сезона от Фулъм. Ето какви са първите думи на Бербо след сделката "Много съм доволен и развълнуван, но в същото време малко нервен. Нямам търпение да започна тренировки с новите ми съотборници и да стартирам този нов епизод от кариерата ми", каза Бербатов пред сайта на Монако, пише Sportal.bg.

ПЪРВИТЕ КАДРИ СЛЕД ТРАНСФЕРА НА БЕРБАТОВ ВИЖТЕ ТУК

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Кардиолог: По обяд не се излагайте директно на слънце
Дата: 27/06, 11:53

МО: Четири от американските самолети отпътуваха от летище „Васил Левски”
Дата: 27/06, 11:46

Тежка катастрофа блокира пътя от Кюстендил до Дупница край Невестино
Дата: 27/06, 11:42

Един човек е загинал, а 30 са ранени при катастрофи в страната през последните 24 часа
Дата: 27/06, 11:33

Започна благотворителното бягане на Валентин Сурталов във Варна
Дата: 27/06, 11:25

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия